Завдяки злагодженій роботі і передовим технологіям ми створюємо ефективний план. Сучасні технічні засоби в даному випадку грають далеко не останню роль.

Складно недооцінювати користь від сигналізації і відеоспостереження в охороні об'єкта, адже саме ця апаратура дозволяє оперативно реагувати і припиняти дії зловмисників.

Сигналізація стала однією з найпопулярніших, оскільки демонструє високу ефективність і має доступну вартість. Замовити установку сигналізації можна на будь-який об'єкт.

Завдяки сигналізації багато злочинів припиняються ще до їх вчинення. Будь-яке порушення периметра фіксується і надсилається сигнал тривоги. Але, крім інноваційних технологій, охоронні агентства використовують фізичну охорону об'єктів.

Пропонуємо охорону об'єктів в Києві та інших містах України. Ми розробимо стратегію безпеки, яка буде ефективною. Крім того, в цьому процесі ми врахуємо усі ваші побажання і вимоги, запропонуємо ефективні інструменти і проаналізуємо існуючі методи.

Такий підхід дозволяє забезпечувати внутрішню і зовнішню безпеку протягом усього часу співробітництва.

Охорона об'єктів - послуга, що передбачає безліч заходів, взаємодіючих між собою. Бійці "Арагорна" тренуються на одній з кращих баз у Києві.


Охорона об'єктів представлена такими типами

приватне майно


квартири, дачі, котеджі, будинки

підприємства


різної форми власності

магазини


роздрібної та оптової торгівлі

виробничі території


стоянки, спортивні комплекси, складські приміщення

Фізична охорона об'єктів

Наш штат працівників - це підготовлені фахівці, які мають багатий досвід роботи в охороні різних об'єктів. Кожен фахівець пройшов психологічну і фізичну підготовку на нашій базі в Києві.

Крім того, протягом всього часу підвищує кваліфікацію і вдосконалюється. Кожен співробітник проходить медичний огляд і відрізняється відмінною фізичною формою.

Охорона об'єкта незалежно від його типу передбачає цілий комплекс пов'язаних заходів. Саме такий підхід дозволяє забезпечити надійний та ефективний захист вашого майна від злочинних посягань.

Для забезпечення безпеки не достатньо сучасної апаратури, людський фактор не втрачає своєї актуальності і сьогодні. Фізична охорона об'єктів ще одна послуга, до якої входить цілий ряд заходів: