Компанія ПП «ОА Арагорн» здійснює проектування монтаж та пусконалагоджувальні роботи по впровадженню технічних засобів безпеки.

Технічні засоби безпеки - це комплексне рішення по автоматизації контролю основних загроз на об'єкті.

Охоронна сигналізація покликана виявити несанкціоноване проникнення в приміщення і передати відповідний сигналячи на пульт охорони. Сама система складається з ряду датчиків руху, датчиків на цілісність стекол, стін, перекриттів і датчиків на відкриття дверей і вікон.
Система охорони периметра - вид сигналізації цільовим призначенням якої є своєчасне виявлення і завчасне припинення будь-яких дій порушника. Такі системи дуже ефективні на середніх і великих підприємствах, що використовують значну територію.
Система контролю доступу - дає можливість повного автоматизованого контролю відвідуваності об'єкта з чіткою хронологією подій. В таких системах застосовується широкий асортимент електронних ключів і замків, зчитувачів даних, що перегороджують пристроїв. Вся інформація зберігається в централізованій базі даних і обслуговується за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Система відеоспостереження - комплекс технічних засобів, необхідних для забезпечення контролю над об'єктами в режимі реального часу а так же запису відеосигналу для подальшого його аналізу, при необхідності. За бажанням клієнта, система може бути виконана з використанням як зовнішніх камер так і камер прихованого спостереження-абсолютно не помітно.